خانه اخبار رایزنی برای افزایش همکاری میان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و انجمن خیرین راه و ترابری

رایزنی برای افزایش همکاری میان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و انجمن خیرین راه و ترابری

0
246
چاپ این مطلب
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اعضای انجمن خیرین راه و ترابری در راستای افزایش تعاملات فی‌مابین دیدار و تبادل‌نظر کردند.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داریوش امانی معاون وزیر راه‌وشهرسازی و رئیس این سازمان در این جلسه بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی و همکاری در تنظیم قوانین ضروری برای ارتقای بخش حمل و نقل، افزایش بهره‌وری و افزایش اعتبارات نگهداری راه های شریانی با کمک خیرین راه‌و‌ترابری تاکید کرد.
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به توانمندی‌های این سازمان و ظرفیت بسیار خوبی که در حوزه خیرین راه و ترابری جهت کمک به مردم و افزایش ایمنی راه‌های کشور وجود دارد، گفت: سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای از ظرفیت و توانمندی این حوزه با هدف بهره‌گیری از مجامع خیر برای حل بحران در مواقع ضروری استقبال می‌کند.
امانی با تاکید بر اولویت‌بندی آسفالت راه‌های روستاهایی بالای ۱۰۰ خانوار اظهار داشت: در حال حاضر ۱۹۵۷ روستای بالای ۱۰۰ خانوار وجود دارد که فاقد راه آسفات است که با کمک و همدلی خیرین راه وترابری که از نمادهای عینی احسان و نیکوکاری در جامعه به شمار می‌آیند، با همدلی و باور به یکدیگر در خدمت به مردم گام‌های بلندی برداریم.
بر اساس این گزارش، در این جلسه اعضای حاضر بر ضرورت اصلاح یا ایجاد یک ساختار در جهت مشارکت‌های مردمی، هماهنگی و ارتباط دو سویه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با انجمن خیرین راه و ترابری تاکید کردند و متعهد شدند که این تشکل مردم نهاد تمام تلاش خود را برای ایجاد هماهنگی و تسهیل کاربران جاده‌ای و افزایش ایمنی جاده‌ها با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و خیرین بکار ببندد.
شایان ذکر است در این جلسه معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون راه های فرعی و روستایی این سازمان و اعضای انجمن خیرین راه و ترابری حضور داشتند.

منبع: روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای

این دیدگاه بسته شده است.