خانه اخبار بیش از ۱۰۰ نفر در نمایشگاه راه و شهرسازی راهی “آخرت” شدند

بیش از ۱۰۰ نفر در نمایشگاه راه و شهرسازی راهی “آخرت” شدند

0
851
چاپ این مطلب

 

تین نیوز | انجمن خیرین راه و ترابری(اخرت) با هیئت امنای ۳۰ نفره که وزیر راه و شهرسازی نیز عضو آن است در چهارمین نمایشگاه راه و شهرسازی توانست بیش از ۱۰۰ عضو خیر به انجمن خود اضافه کند.

 

به گزارش خبرنگار تین نیوز، از چهارمین نمایشگاه راه و شهرسازی در مصلی تهران، انجمن خیرین راه و ترابری (آخرت) که با هدف رسیدگی به وضعیت راه ها و حمل و نقل روستایی تشکیل شده، توانست تا روز سوم نمایشگاه بیش از ۱۰۰ عضو خیر به جمع اعضای خود اضافه کند.

بنابر این گزارش، انجمن خیرین راه و ترابری از ۳۰ عضو اصلی که هیئت امنای این انجمن را تشکیل می دهند، تشکیل شده که اعضای هیئت مدیره آن صادق افشار رئیس هیئت مدیره، محمدرضا برزگر مدیرعامل، عبدالله نوروزی و اردشیر گروسی هستند.

همچنین وزیر راه و شهرسازی بر اساس اساسنامه عضو این انجمن است. محمد سعیدی کیا و اسکندر سعیدی‌کیا، محمد رحمتی، احمد مجیدی، محمد بخارایی، حسین میرشفیع، محمدرضا حافظی(مدرسه ساز) و علی نیکزاد نیز از جمله اعضای صاحب نام این انجمن محسوب می شوند.

هدف اصلی از تشکیل “آخرت” مشارکت در راهگشایی روستاهای فاقد راه در شهرهای دزفول، لالی، اندیکا، علی گودرز، بشاگرد، بستک، حاجی آباد، جاسک،سقز، مریوان، کهگیلویه، خوی و سایر شهرستان ها و روستاهای محروم است.

به علاوه مشارکت در آسفالت روستاهای بالای ۵۰ خانوار کشور به ویژه در استان های گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، کردستان، آذربایجان شرقی و غربی و احداث پلهای مورد نیاز در این مناطق به ویژه در هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، فارس و کرمان، مشارکت در رفع نقاط حادثه خیز، احداث خدمات بین راهی مانند مساجد و استراحتگاه و مشارکت در تامین کرایه سفرهای مذهبی برای نیازمندان نیز از اهداف انجمن خیرین راه و ترابری “آخرت” است.

متن گزارش در سایت تین نیوز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *