خانه اخبار از پیمانکاری پروژه‌های وزارت راه تا همکاری در امور خیریه راه و شهرسازی

از پیمانکاری پروژه‌های وزارت راه تا همکاری در امور خیریه راه و شهرسازی

0
1,234
چاپ این مطلب
رئیس هیئت مدیره شرکت سیس وی از فراهم شدن زمینه همکاری این شرکت با انجمن خیرین راه و ترابری برای رفع مشکلات اهالی روستا ها و شهرهای کم برخوردار خبر داد.

سید عباس متقی‌زاده، رئیس هیئت مدیره شرکت سیس‌وی  درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از فراهم شدن زمینه همکاری این شرکت با انجمن خیرین راه و ترابری برای رفع مشکلات اهالی روستاها و شهرهای کم‌برخوردار خبر داد و گفت: شرکت سیس‌وی کار خود را از سال ۱۳۶۰ آغاز کرده و اولین پروژه پیمانکاری آن مربوط به تولید بالاست راه‌آهن بافق-بندرعباس بوده و تاکنون ده‌ها پروژه را در مناطق مختلف به انجام رسانده است.

متقی‌زاده افزود: اخیرا انجمن خیرین راه و ترابری از ما دعوت کرده که برای انجام پروژه‌های راه و شهرسازی در مناطق کم‌برخوردار کشور با تامین ماشین آلات و نیروی انسانی همکاری کنیم که ما نیز استقبال کرده‌ایم.

رئیس هیئت مدیره شرکت سیس‌وی همچنین گفت: شرکت سیس‌وی تاکنون توانسته جایگاه پیمانکاری پروژه‌های مختلف وزارت راه ازجمله احداث پل رودخانه زهره درکهگیلویه، زیرگذر ۱۵۰۰ متری و ساخت ۴۱۲ مسکن در گچساران را به انجام برساند و از تجربه کافی برای شرکت درامور خیریه حوزه راه برخوردار است. آخرین پروژه روبه اتمام شرکت احداث کمربندی اسفراین-بجنورد بوده که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه شرکت سیس‌وی تاکنون درحوزه امور خیریه دو باب مسجد در کاشان و نسیم‌شهر اسلامشهراحداث نموده است همچنین، افزود: امیدواریم با همکاری انجمن خیرین راه و ترابری بتوانیم در رفع مشکلات حمل و نقل در جهت رفع نیاز راه اهالی شهرها و روستاهای کم‌برخوردار سهیم شویم که این امر مصداق فاستبقوالخیرات خواهد بود.

شرکت سیس‌وی سال ۶۰ فعالیت خود را با اجرای پروژه ساخت بالاست اره‌آهن بافق-بندرعباس آغاز کرده و تاکنون طرح‌های راه و ساختمان زیادی را با همکاری وزارت راه و شهرسازی و نفت عملیاتی کرده است و آمادگی دارد در حد امکان در انجام پروژه های محرومیت زدایی فعالانه مشارکت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *