خانه اخبار حمایت مجلس از انجمن خیرین راه و ترابری/ خیران در ساخت‌و‌ساز برای محرومان تلاش کنند

حمایت مجلس از انجمن خیرین راه و ترابری/ خیران در ساخت‌و‌ساز برای محرومان تلاش کنند

0
342
چاپ این مطلب

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی آماده است تا از انجمن خیرین راه و ترابری حمایت کند ضمن آنکه‌ اگر نیاز به تصویب قانون در این زمینه باشد، قطعا همکاری می‌کنیم.

حمایت مجلس از انجمن خیرین راه و ترابری/ خیران در ساخت‌و‌ساز برای محرومان تلاش کنند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سید حسین نقوی حسینی امروز در همایش سراسری انجمن خیرین راه و ترابری که با ‌وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری‌ در وزارت راه وشهرسازی برگزار شد، اظهار داشت:‌ ‌در شرایطی که ‌امکان استفاده از منابع صادرات نفت برای تخصیص به پروژه‌های عمرانی نیست، ضرورت دارد‌ خیرین وارد کار شده ‌و در ساخت و ساز برای محرومان گام بردارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر محدودیت منابع داریم، صادرات نفت کمتر از ۳۰۰ هزار ‌بشکه ‌است ضمن آنکه امکان تبادلات بانکی نداریم و نمی‌توانیم از پول ذخیره شده خود، استفاده کنیم؛ در چنین وضعیتی همه باید ‌کمک کنند تا بخشی از مشکلات مردم شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش عمرانی مشکلات‌ استان تهران نسبت به دیگر استان‌ها کمتر است، افزود: به هر حال برخی مشکلات هم وجود دارد ‌که تلاش و همکاری خیرین راه و ترابری مثمر ثمر است.

نقوی حسینی یادآور شد: پیش از این تعدادی پروژه در این حوزه به‌ وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد دادیم اما به نتیجه نرسید.

این نماینده مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی آماده است تا از انجمن خیرین راه و ترابری حمایت کند ضمن آنکه‌ اگر نیاز به تصویب قانون در این زمینه باشد، قطعا همکاری می‌کنیم.

این دیدگاه بسته شده است.