سخنرانی رئیس محترم هیأت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری

6

سخنرانی رئیس محترم هیأت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری در جمع معاونین محترم راه روستایی ادارات راه و شهرسازی استانها و اعلام آنها را اجرای 10 پروژه با ارزش بیش از هزار میلیارد ريال در طول سال 1392 با همکاری خیرین محلی

 

در تاریخ 15/2/1393 در همایش سراسری معاونین محترم راه روستایی ادارات کل راه و شهرسازی استانها که به همت و با مساعدت معاونت محترم راه روستایی راه و شهرسازی تشکیل گردیده بود. آقای مهندس افشار رئیس محترم هیأت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری در قالب سخنرانی مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در رابطه با تشکیل انجمن و پیگیری پروژه های اجرایی را عنوان نمودند. ایشان ضمن اعلام آغاز اجرای 10 پروژه با ارزش بیش از هزار میلیارد ريال در طول سال 1392 با همکاری خیرین محلی، سهم آورده خیرین در این پروژه ها را بیش از 400 میلیارد ريال عنوان نمودند.

بر اساس سخنرانی ایشان پروژه های مذکور بیشتر در رابطه با روکش آسفالت و احداث راههای روستایی در مناطق محروم و مورد نیاز کشور بوده است.

در انتها ایشان خواستار تشکیل هر چه سریعتر نمایندگی های استانی انجمن خیرین راه و ترابری با پیگیری و مساعدت ادرات کل راه و شهرسازی استانها و افراد ذینفوذ در استانها بمنظور خدمات رسانی مناسب تر و جذب خیرین محلی و هدایت کمکهای فکری و مادی ایشان در پروژه های راهسازی همان استان شدند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017