حمایت کامل وزارت راه و شهرسازی از انجمن خیرین راه و ترابری

7

 

حمایت کامل وزارت راه و شهرسازی از انجمن خیرین راه و ترابری


 

در تاریخ 30/6/93 جلسه هماهنگی هیأت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری با جناب آقای دکتر آخوندی، مقام عالی وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.

8

در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس میرشفیع معاون محترم راه روستایی و سپس جناب آقای مهندس برزگر مدیرعامل محترم انجمن خیرین راه و ترابری ، جناب آقای مهندس افشار رئیس هیأت مدیره انجمن و جناب آقای مهندس نوروزی عضو هیأت مدیره و خزانه دار انجمن گزارشی از روند تشکیل انجمن راه و ترابری و اقدامات صورتگرفته در این خصوص ارائه نمودند و نقطه نظرات خود را برای گسترش فعالیتهای انجمن عنوان نمودند. در ادامه جناب آقای دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی با توجه به سابقه تاریخی انجام کار خیر در بخش راهسازی و پل سازی در کشور عزیزمان و تطبیق آن با فرهنگ والای ایرانی و اسلامی کشورمان، آینده مناسبی را برای انجمن خیرین راه و ترابری پیش بینی نمودند.

9

همچنین ایشان حمایت کامل وزارت راه و شهرسازی از فعالیت های خیرخواهانه و عام المنفعه انجمن را اعلام و حد این حمایت ها را هم افزایی و نه دخالت در جهت جلب کمک های مادی، فکری و معنوی خیرین در بخش راه و ترابری کشور دانستند.

در نهایت مقام عالی وزارت مقرر داشتند تا در خصوص تأمین محل مناسب برای استقرار دفتر مرکزی انجمن و همچنین برگزاری همایش عمومی برای اعلام گسترده فعالیتها و تقدیر از خیرین راه و ترابری هماهنگی ها و اقدامات لازم صورت پذیرد.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017