سخنان آیت الله خامنه ای درباره سفر های نوروزی سال 92

leader

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار جمعی از دست اندرکاران سفرها و خدمات نوروزی، ضمن قدردانی فراوان از عواملِ دستگاهها و سازمانهای مختلف دست اندرکار سفرهای نوروزی، تأکيد کردند: همه دستگاههای مسئول بايد تلاش کنند تا سوانح و حوادث سفرهای نوروزی به حداقل ممکن برسد.

 

حضرت آيت الله خامنه‌ای ارزش و اجر خدمت در ايام تعطيلات عيد را بالاتر از ايام ديگر سال دانستند و افزودند: تمام اين خدمات در ميزان الهی محفوظ است و محاسبه خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: از آنجاييکه خداوند متعال شاکر و عليم است، علاوه بر آگاهی از زحمات و سختی های خدمت در ايام تعطيلات عيد، قطعاً از اين کارهای حسنه سپاسگزاری خواهد کرد.

حضرت آيت الله خامنه ای همچنين از خانواده های عوامل دست اندرکار سفرهای نوروزی که در ايام تعطيلات، شاهد دوری نزديکان خود هستند تشکر فراوان کردند.

ايشان در ادامه حوادث سفرهای نوروزی را يکی از دغدغه های نگران کننده در اين ايام خواندند و خاطرنشان کردند: تمام دستگاههای مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده ای بايد تلاش خود را برای به حداقل رساندن اين حوادث بکار گيرند.

رهبر انقلاب اسلامی از مردم و مسافران هم درخواست کردند تا بيش از پيش مقررات و قوانين را رعايت کنند تا خدای ناکرده در اين ايام شادی، برای آنان تلخکامی بوجود نيايد.

حضرت آيت الله خامنه ای در پايان گفتند: اميدوارم ايام عيد و تعطيلات نوروز به همه مردم ايران خوش بگذرد و مردم اين ايام را با شادی و شيرينی سپری کنند.

پيش از سخنان رهبر معظم انقلاب، سردار سرتيپ احمدی مقدم فرمانده نيروی انتظامی گزارشی از برنامه ها و تدابير در نظر گرفته شده برای سفرهای نوروزی و کاهش ميزان سوانح و تلفات حوادث جاده ای بيان کرد.

وی «آموزش همگانی و نهادينه سازی فرهنگ انضباط اجتماعی»، «استفاده از فناوريهای نوين و سامانه های هوشمند کنترل ترافيکی»، «تصويب و اجرای قانون جديد راهنمايی و رانندگی»، «توسعه ناوگان ريلی»، «ايمنی راه و تسريع در خدمات رسانی به مجروحان حوادث» را از جمله دلايل کاهش سوانح و تلفات در سالهای گذشته برشمرد و گفت: انتظار اين است که خودروسازان نيز برای ايمنی بيشتر خودروها تلاش جدی تری انجام دهند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017