ارائه قير رايگان به خيرين راه ساز

 

NEWS-01

رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری:  ارائه قیر رایگان و آزادکردن زمین جهت کمک به خیرین راه ساز

 رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری در نخستین گردهمایی بزرگ انجمن اعلام کرد: اشخاص حقیقی می‌توانند به ساخت پروژه‌های راهسازی ورود کنند و وزارت راه و شهرسازی نیز با ارائه قیر رایگان و آزادکردن زمین از آنها حمایت خواهد کرد.
صادق افشار با اشاره به دلایل تشکیل انجمن خیرین راه و ترابری افزود: پیش از تشکیل انجمن، در کنار پروژه‌هایی که دولت انجام می‌داد فعالیت‌هایی از جمله ایجاد تاسیسات بین راهی با تلاش برخی خیرین انجام می‌‌شد که در نهایت به این نتیجه رسیدیم تشکلی با حمایت وزارت راه و شهرسازی ایجاد شود تا با حمایت‌های این وزارتخانه و خیرین سرعت بیشتری به انجام فعالیت‌های راهسازی بدهیم.
رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین راه و ترابری ادامه داد: در این مدت جلسات متعددی با حضور جمعی از خیرین تشکیل شد و با وجود اینکه در مراحل ابتدایی فعالیت این انجمن عمدتا جلسات به دریافت مجوزها اختصاص داشت، اقدامات خوبی در این حوزه انجام شد.
افشار با تاکید بر اینکه انجمن خیرین راه‌ و ترابری یک تشکل غیرسیاسی، غیرتجاری و مردم نهاد است که مجوز تشکیل آن بعد از وزارت کشور، از ثبت شرکت‌ها نیز گرفته شد، افزود: جلب مشارکت مردمی هدف تشکیل این انجمن است.
وی تاکید کرد: مواردی در آیین‌نامه انجمن خیرین راه و ترابری مبنی بر ارتباط بین وزارت راه و شهرسازی و خیرین ذکر شده است تا برنامه‌های انجمن منطبق بر برنامه‌های کلان وزارتخانه باشد.
رئیس انجمن خیرین وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه نحوه تعریف پروژه و منابع در اساسنامه تشکیل این انجمن تعریف شده است، گفت: افراد حقوقی، حقیقی و افتخاری اعضای انجمن راه و ترابری را تشکیل می‌دهند و بخشی از منابع مالی آن از طریق پرداخت حق عضویت اعضای حقوقی و حقیقی تامین می‌شود.
افشار درباره نحوه مشارکت اعضای حقیقی و افتخاری در این انجمن گفت: یک شخص حقیقی می‌تواند به ساخت پروژه‌ها ورود کند و وزارت راه و شهرسازی نیز با ارائه قیر رایگان و آزادکردن زمین از آنها حمایت می‌کند.
وی اظهار امیدواریم کرد انجمن خیرین راه و ترابری همچون انجمن خیرین مدرسه ساز بتوانند بخش قابل توجهی از پروژه‌ها را انجام دهند.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017