گامی برای جلب مشارکت بیشتر خیرین در حوزه راه و ترابری/ رونمایی از بانک اطلاعات خیریه در آینده نزدیک

 

khabar

مدیرعامل انجمن خیرین راه و ترابری و مدیر سایت خبری خیرین با هدف ارتباط برای جلب مشارکت خیرین در عرصه رفع نیازهای زیرساختی و منابع مالی مورد نیاز حوزه راه و ترابری، تشکیل جلسه دادند.

 

نشست جناب آقای ولی فهیمی، مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری و جناب آقای ستار شعبانی، مدیر سایت خبری خیرین کشور امروز در دفتر انجمن خیرین راه و ترابری برگزار گردید.

در این نشست آقای شعبانی به معرفی سایت خبری خیرین کشور پرداختند و توضیح دادند: این سایت از ۱۰ ماه پیش به نشانی الکترونیکی www.khaierin.ir  با هدف رفع آشفتگی محسوس در زمینه امور خیریه حوزه‌های مختلف فعال گردیده و تلاش دارد با فعالیت گسترده بتواند به پوشش رسانه‌ای مطلوب‌تر در امور خیریه و ایجاد اتحاد و همبستگی میان خیرین دست یابد.

وی با بیان اینکه سایت خبری خیرین تمام اخبار امور خیریه را به طور تخصصی در موضوعات و حوزه‌های مختلف پوشش می‌دهد، گفت: این سایت به زودی در استان‌های دیگر نیز نمایندگی خواهد داشت و فعلا تنها با هفت خبرنگار ثابت و تعدادی خبرنگار افتخاری فعالیت می‌کند.

آقای شعبانی با اشاره به اینکه بر اساس آمار بین‌المللی، ایران رتبه یکصد و هشتادم امور خیریه را درجهان به خود اختصاص داده است، تاکید کرد: این آمار واقعی نیست و نتیجه آشفتگی و ضعف اطلاع‏رسانی امور خیریه در ایران بوده است چراکه شاهدیم ۷۰ درصد مدارس ما خیرساز هستند و ۵۰ درصد مراکز درمانی کشور با همکاری خیرین ساخته شده است. بنابر این یکی از برنامه‌های پیش روی ما راه‌‌اندازی سایت انگلیسی خیرین است.

وی ادامه داد: روزانه حدود ۲۰۰ خبر از جمله گزارش، مصاحبه و اخبار تولیدی و اقتباسی روی خروجی سایت خیرین قرار می‌گیرد و به زودی بانک اطلاعات خیریه را در سایت رونمایی می کنیم. همچنین در آینده نزدیک سامانه خیرین ایران بانام «سخاوت» شامل شبکه اجتماعی موسسات خیریه رونمایی می‌شود.

 

برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سامانه تحت وب «کرامت»

مدیر سایت خبری خیرین کشور گفت: راه‌اندازی سامانه درون سیستمی امن برای موسسات خیریه در دست اجراست که مرحله کدنویسی را پشت سرمی‌گذارد. این سامانه می‌تواند جلوی برخی سوء‌استفاده‌های احتمالی از موسسات خیریه را بگیرد و موسسات خیریه می‌توانند مشخصات فردی دریافت‌کنندگان هر مورد خاص کمک را در سیستم درج کنند تا آن فرد نتواند به سوء استفاده بپردازد و همان کمک مثلا جهیزیه را از موسسه خیریه دیگری نیز بگیرد.

همچنین در این نشست، آقای ولی فهیمی، مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری در سخنانی با بیان اینکه هر سازمان برای توفیق در عملکرد خود به برقراری ارتباط هوشمند نیاز دارد، گفت: امیدواریم این نشست گامی برای جلب مشارکت هرچه بیشتر خیرین درحوزه راه و ترابری باشد و فرصت معرفی فعالیت‌های انجمن خیرین راه و ترابری را بیشتر کند.

وی تاکید کرد: ارتباطات و تبلیغات در معرفی اهداف و کارکردها همچنین نیازمندی‌های انجمن‌های خیریه نقش کلیدی دارد.

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017