افتتاح اولین بزرگراه روستایی خیر ساز کشور در شهرستان مه ولات استان خراسان رضوی

 

dooghabad

 اولین راه روستایی خیرساز کشور در شهرستان مه ولات استان خراسان رضوی به بهره برداری کامل رسید.

 اولین راه روستایی خیر ساز کشور در شهرستان مه ولات که با حضور استاندار ، نماینده محبوب شهرستان ، نماینده انجمن خیرین راه‌ساز ، مدیرکل راه و شهرسازی ، معاونت محترم استانداری ، مدیریت راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی ، امام‌جمعه و فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران کل استان و شهرستان به بهره‌برداری کامل رسید .

مهندس عباسعلی بخشی رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مه ولات با علائم این خبر افزود: مشارکت ارزشمند و هوشمندانه‌ی این خیر ارجمند علاوه بر اینکه به لحاظ کمی ارزش فراوان و قابل‌تقدیری داشت باعث گردید پروژه‌ای باارزش چند برابری در شهرستان مه ولات توسط وزارت راه و شهرسازی اجراء گردد.

مهندس بخشی در خصوص بزرگراه روستایی دوغ آباد که کلنگ آن در 22 بهمن‌ماه سال 92 به زمین زده‌شده گفت: در اجرای این عملیات که به طول 8 کیلومتر و با عرض 12 متر آسفالت و 1 متر ایلند میانی انجام گردیده بااعتباری بالغ‌بر 40 میلیارد ریال هزینه شده که از این مقدار 12 میلیارد ریال سهم خیر محترم بوده است.

 وی در ارتباط با اجرای این عملیات گفت: خاک‌ریزی 54000 مترمکعب،15000 تن آسفالت، ابنیه فنی 8 دستگاه، تعداد 2 دستگاه دوربرگردان، جدول‌گذاری به میزان 16000 متر طول، خط‌کشی به میزان 40000 متر طول از دیگر اقدامات انجام‌شده در بهسازی و آسفالت این محور بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مه ولات در پایان ضمن تقدیر و تشکر دعوت از دیگر خیرین در شهرستان جهت اجرای طرح‌های راهداری و راه‌سازی گفت: درروند اجرای بهسازی و آسفالت این محور، نقاط حادثه‌خیز رفع و موجب افزایش ضریب ایمنی، روان‌سازی بار ترافیک و کاهش تصادفات گردیده است.

 

 

پنجمين نمايشگاه راه و شهرسازي (گزارش تصويري(

 

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات

فرم انتقادات
نام و نام خانوادگی *
Invalid Input
پست الکترونیکی(ٍEmail) *
Invalid Input
موضوع *
Invalid Input
پیام *
Invalid Input
متن داخل تصویر را وارد کنید * متن داخل تصویر را وارد کنید
Invalid Input

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز103
mod_vvisit_counterدیروز272
mod_vvisit_counterاین هفته103
mod_vvisit_counterهفته قبل1914
mod_vvisit_counterاین ماه6500
mod_vvisit_counterماه گذشته6642
mod_vvisit_counterکل بازدیدها77517

بازدیدکننده جاری : 4
آدرس آی پی : 174.129.114.211
,
امروز : 26, فوریه, 2017